„Barcelona“ po pratęsimo pranoko „Olympiacos“

Stopkadras nuotr.

Trečiosios Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse pergalę iškovojo Roko Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“ ekipa. Ji po pratęsimo 82:80 (13:13, 19:24, 25:14, 14:20, 11:9) įveikė Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkus.

Po šios pergalės „Barca“ serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-1.

Lemiamu epizodu tapo „Olympiacos“ aukštaūgio Filipo Petruševo bauda likus 0,4 sek. iki pratęsimo pabaigos. „Barcelona“ puolėjas Jabari Parkeris realizavo metimus ir šventė pergalę.

Nugalėtojams R. Jokubaitis per 9 minutes taškų nepelnė, kartą prasižengė ir surinko -3 naudingumo balus.

Ignas Brazdeikis šįkart nežaidė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 16 taškų surinkęs Janas Vesely.

„Olympiacos“ gretose rezultatyviausias buvo F. Petruševas, kuris pelnė 18 taškų ir atkovojo 5 kamuolius.

„Olympiacos“: Filipas Petruševas 18, Mosesas Wrightas 16 (8 atk. kam.), Thomasas Walkupas 10 (6 rez. perd.), Nigelis Williamsas-Gossas 9.

„Barcelona“: Janas Vesely 16, Jabari Parkeris (9 atk. kam.), Tomašas Satoransky ir Willy Hernangomezas po 13, Nicolasas Laprovittola 12 (8 rez. perd.).