Atskleisti kiti krepšininkai, kurie dėl vietos „Žalgiryje“ konkuravo su P. Garino

Zalgiris.lt ir FIBA nuotr.

Kauno „Žalgirio“ gretose išvykusį Edgarą Ulanovą pakeitė pasaulio čempionato vicečempionas Patricio Garino, kuris jau nuo pirmos dienos turėtų tapti kauniečių fanų numylėtiniu.

Tiesa, tai padaryti argentiniečiui trukdo traumą, dėl kurios jis nežais dar 2-3 savaites.

Praėjus mėnesiui nuo šio žaidėjo įsigijimo, ima aiškėti ir kiti kandidatai, kurie vietoje jo galėjo atvykti į Kauną.

15min.lt laida „Urbonusas“ atskleidė, kad „Žalgiris“ rinkosi tarp Nikola Kaliničiaus, Jarello Eddie ir P. Garino.

Kad „Žalgiris“ domėjosi N. Kaliničiumi, patvirtino ir Krepsiniozinios.lt šaltiniai.

Primename, kad anksčiau rašėme, jog sutartį pagal formulę „1+1“ sudaręs P. Garino per sezoną uždirbs net 450 tūkst. eurų. Apie tai skaitykite čia.

Praėjusį sezoną N. Kaliničius žaidė Stambulo „Fenerbahče“, o šią vasarą persikėlė į „Valencia“ gretas.

Eurolygoje serbas vidutiniškai per 22 minutes pelnydavo po 6,6 taško, atkovojo po 2,5 kamuolio ir rinko po 6,2 naudingumo balo.

Tuo tarpu išvykusį serbą „Fenerbahče“ pakeitė NBA patirties turintis snaiperis Jarellas Eddie.

28-erių 201 cm ūgio puolėjas praėjusį sezoną vilkėjo Mursijos UCAM marškinėlius ir Ispanijos pirmenybėse per 26 minutes fiksavo 14,4 taško ir 3,1 atkovoto kamuolio statistiką, iš toli atakuodamas 40 proc. tikslumu.

„Žalgirio“ naujokas P. Garino rungtyniaudamas Vitorijos „Baskonia“ klube Eurolygoje kasmet gerindavo savo statistinius rodiklius – per trejus metus jo aikštėje praleidžiamas minučių kiekis kilo nuo 15 iki 19, pelnomų taškų vidurkis nuo 4,5 iki 6,7, o atkovotų kamuolių vidurkis nuo 1,7 iki 3,5. Tiesa, 2019–2020 m. sezonas dėl patirtos kryžminių raiščių traumos naujajam žalgiriečiui baigėsi dar lapkričio mėnesį.

Ispanijos krepšinio čempionate P.Garino statistika iki traumos buvo dar solidesnė – 10,3 taško, 2,6 atkovoto kamuolio ir 1,5 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.