„Neptūnas“ išvargo pergalę prieš svečius iš Jonavos

„Betsafe-LKL“ nuotr.

Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsirašė Klaipėdos „Neptūnas“ (2-0), kuris namuose 90:87 (24:22, 27:24, 19:22, 20:19) palaužė Jonavos „CBet“ (0-3).

Rungtynių pradžioje Martynas Pacevičius suteikė pranašumą klaipėdiečiams (13:7), tačiau po kelių bandymų „CBet“ galiausiai rezultatą persvėrė – 20:19.  Tiesa, neilgam, nes „Neptūnas“ susigrąžino persvarą ir ją didino iki dviženklės po Nate‘as Johnsono ir Deivido Gailiaus tritaškių – 38:28.

Aurimo Majausko pastangų jonaviečiams neužteko (35:43), tačiau vėliau reikšmingą tolimą šūvį paleido Titas Januševičius – 41:46. Ilgą laiką situacija stipriai nekito, kol baudų metimus išnaudoję „CBet“ žaidėjai nepriartėjo labiau – 60:63. A.Majausko dėka po trijų kėlinių skirtumas siekė tik 2 taškus – 68:70.

Vos prasidėjus ketvirtam kėliniui Vitalijus Zotovas rezultatą lygino (70:70), bet greitai „Neptūnas“ persvarą susigrąžino – 79:72. 8 taškus be atsako pelnę jonaviečiai vėl pakeitė rungtynių tėkmę (80:79), tad lemiamu metu tęsėsi apylygė ir permaininga kova.

Likus pustrečios minutės N.Johnsonas suteikė „Neptūnui“ trapią 3 taškų persvarą (88:85), bet A.Majauskas rėžė skirtumą iki taško, versdamas Georgios Vovorą prašyti pertraukėlės – 87:88. Liko 44 sekundės, kol Koby McEwenas nepataikė, Desure‘as Buie turėjo tikslų atsaką – 90:87. Šansą K.McEwenas dar turėjo, tačiau metimas tikslo nesiekė.

N.Johnsonas tempė į priekį „Neptūną“, pelnydamas 26 taškus (5/8 trit.), atlikęs 6 perdavimus ir rinkęs 27 naudingumo balus.

Varžovų gretose A.Majauskas žaidė karjeros rungtynes „Betsafe-LKL“, įmetęs 22 taškus, atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 4 perdavimus ir rinkęs 25 naudingumo balus.

„Neptūnas“: Nate‘as Johnsonas 26 (6 rez. perd.), Zane‘as Watermanas 15 (6 atk. kam.), Martynas Pacevičius 13 (9 reez. perd.), Deividas Gailius 11, Desure‘as Buie 9.

„CBet“: Aurimas Majauskas 22, Koby McEwenas 11, Dominicas Brewtonas 10, Bogdanas Blyzniukas, Titas Januševičius ir Martynas Arlauskas – po 9.