Š. Jasikevičiaus auklėtiniai po pratęsimo palaužė „Monaco“ ir perėmė namų pranašumą

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ ekipa pergalingai pradėjo Eurolygos atkrintamąsias. Ji svečiuose po pratęsimo 95:91 (15:26, 22:20, 23:15, 21:20, 14:10) nugalėjo „Monaco“ su Donatu Motiejūnu.

Ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių „Fenerbahče“ pirmauja 1-0. Kitos rungtynės penktadienį taip pat vyks Monake.

Šiose rungtynėse vienu iš teisėjų dirbo lietuvis Artūras Šukys.

„Fenerbahče“ ekipai šiose rungtynėse padėti negalėjo traumuotas Johnathanas Motley.

Iškovoti pergalės „Fenerbahče“ nesutrukdė ir lyderio Scottie Wilbekino patirta trauma.

D. Motiejūnas pralaimėjusiems per 20 minučių pelnė 12 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, 4 kartus prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Nigelis Hayesas-Davisas, kuris pelnė 19 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

„Monaco“: Elie Okobo 19, Jordanas Loydas ir Mike'as Jamesas po 16, Donatas Motiejūnas 12, Alpha Diallo 10.

„Fenerbahče“: Nigelas Hayesas-Davisas 19 (7 atk. kam.), Nickas Calathes 17, Nate'as Sestina 16 (6 atk. kam.), Tyleris Dorsey 13 (7 atk. kam.), Marko Guduričius 11.