Eurolygos jaunimo turnyro finale – pratęsimas bei pergalė 1 taško skirtumu

Itin dramatiškai susiklostė Berlyne vykusio jaunimo (U 18) turnyro finalas, kuriame triumfavo Madrido "Real".

Ispanijos klubo talentai po pratęsimo 85:84 (20:20, 19:24, 17:16, 17:13, 12:11) palaužė  Paryžiaus "PFBB Insep" bendraamžius.

Likus 20 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rezultatą tritaškiu išlygino Hugo Gonzalezas, o prancūzai nerado tinkamo atsakymo.

Pergalę lėmė abu taiklūs Ismaila Diagne baudų metimai likus 12 sekundžių iki finalinės sirenos.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 26 ir 23 taškus surinkę Jegoras Diominas (3/10 trit., 11 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kl., 27 naud. b.) ir H.Gonzalezas (6 rez. perd., 5 per. kam., 27 naud. b.) bei 18 pridėjęs Mitaras Bosnjakovičius (4/8 trit.).

Pralaimėjusiems Jonas Boulefaa (3/7 trit., 1131 atk. kam., 31 naud. b.) pelnė 23, Nolanas Traore (0/5 trit., 5 rez. perd., 5 kl.) – 18 taškų.