Išskirtinis K. Antetokounmpo pasiekimas: prisijungė prie čempionų sąrašo

Sekmadienį Eurolygos čempiono titulą iškovojo Marius Grigonis. Jo atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ sekmadienį Berlyne finale 95:77 (25:36, 24:18, 15:7, 31:19) nugalėjo titulą gynusią Madrido „Real“ ekipą.

Pastarajį kartą Atėnų klubas Eurolygos titulą buvo iškovojęs 2011 metais, o iš viso tai yra jau septintasis šio klubo Eurolygos trofėjus.

Tuo metu „Panathinaikos“ graikas Kostas Antetokounmpo užfiksavo išskirtinį pasiekimą.

Jis tapo tryliktuoju krepšininku istorijoje, laimėjusiu ir NBA, ir Eurolygos titulus.

Primename, kad K. Antetokounmpo 2020 metais su Los Andželo „Lakers“ tapo NBA čempionu.

Be K. Antetokounmpo, tai padaryti pavyko Billui Bradley, Larry Wrightui, Jimui Breweriui, Bobui McAdoo, Toni Kukočiui, Žanui Tabakui, Radoslavui Nesterovičiui, Emanueliui Ginobiliui, Joshui Powellui, Rodrigue Beaubois ir Elijah Bryantui.

Įdomu, kad prie šio sąrašo šiemet dar gali prisijungti Dalaso „Mavericks“ žvaigždė Luka Dončičius. Jo komanda yra arti NBA finalo.