ALBA treneris: „Žalgiris“ turi didelį krepšinio intelektą“
Kauno „Žalgiris“ antradienį žais dar vienas Eurolygos rungtynes. Šįkart Andrea Trinchieri auklėtiniai namuose susikaus su Berlyno ALBA krepšininkais.
Pirmąjį tarpusavio mačą ALBA arenoje „Žalgiris“ laimėjo užtikrintai 86:66.
Šiuo metu „Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 11 pergalių, 13 pralaimėjimų ir rikiuojasi 13 vietoje.
Tuo metu ALBA laimėjo 4 kartus, patyrė 20 pralaimėjimų bei užima 18 poziciją.
Prieš šias rungtynes savo mintimis pasidalino ALBA strategas Israelis Gonzalezas.
„Jie turi du išskirtinius žaidėjus. Tai - Sylvainas Francisco ir Lonnie Walkeris. Jie puikiai rungtyniauja vienas prieš vieną. Turime būti budrūs, gerai kovoti komandinėje gynyboje. Turėdami tokius žaidėjus kaip Ulanovas ir kiti lietuviai, jie turi didelį krepšinio intelektą.
„Žalgirio“ sirgaliai taip pat suteiks didelį namų pranašumą. Norėdami iškovoti pergalę, turėsime maksimaliai atiduoti visas jėgas, būti susikaupę“, - kalbėjo I. Gonzalezas.
Jam antrino ir gynėjas Matteo Spagnolo.
„Tai stipri komanda, kuri turi gerą strategą. Turėsime greitai reaguoti į jų bandymus atitrūkti. Jų puolimas stovi ant Francisco ir Walkerio pečių. Reikės apriboti jų atakas. Taip pat reikia laimėti kovą dėl atšokusių kamuolių“, - pasakojo italas.
Krepsiniozinios.lt