TOP naujienos
CSKA vadovas apie „Crvena Zvezda“ fanus: „Serbai visada gins mūsų šalį ir CSKA“

Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienį Belgrade susidūrė su šlykščia serbų sirgalių ir „Crvena Zvezda“ klubo provokacija.
Prieš rungtynes serbai nusprendė surengti provokacijas.
Arenoje skambėjo rusiška muzika, o fanai skandavo - „Serbai-rusai, broliai amžinai“.
Taip pat fanai vaizdavo teroristinės rusijos vėliavą, o fone skambėjo daina „katyusha“.
Po mačo į tai sureagavo Maskvos CSKA ir Sankt Peterburgo „Zenit“ komandos.
Jie dalinosi vaizdais iš „Štark“ arenos tribūnų ir dėkojo už „neįtikėtiną palaikymą prieš Eurolygos reguliaraus sezono rungtynes prieš lietuviškąjį „Žalgirį“.
Padėkoti nusprendė ir pats CSKA vadovas Andrejus Vatutinas.
„Mūsų draugai serbai supranta politinį kontekstą ir visada mus palaiko. Tai yra broliškas ryšys. Serbai visada gins CSKA ir rusus. Tai yra pavyzdys visoms komandoms. BUvo gražu stebėti fanų pasirodymą“, - rėžė rusas.
🇷🇸❤️🇷🇺 Хвала пуно!
— CSKA Moscow (@cskabasket) February 27, 2025
📸 @kkcrvenazvezda pic.twitter.com/5fwG230V6S
Zenit Basketball Club thanks @kkcrvenazvezda and its great fans for their incredible support before the @EuroLeague regular season game against Lithuanian Zalgiris.
Срби и Руси браћа заувек! 🇷🇸🤝🏻🇷🇺
📽️ credit: Crvena Zvezda pic.twitter.com/cL7NuVBeyD— Zenit Basketball Club (@zenitbasket) February 27, 2025
Црвена звезда, Србија, Београд 🔥🔥🔥#kkcz #WeAreTheTeam pic.twitter.com/IHscLNSzX8
— KK Crvena zvezda Meridianbet (@kkcrvenazvezda) February 27, 2025
Krepsiniozinios.lt