„Fenerbahče“ gretas paliks trys žaidėjai
Fenerbahce nuotr.
Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ ekipą netrukus paliks net keli žaidėjai.
Skelbiama, jog puolėjas Bonzie Colsonas kelsis į Pirėjo „Olympiacos“. Jis čia pakeisti turėtų išvykusį Alecą Petersą.
Taip pat išvyks Khemas Birchas ir Devonas Hallas.
Kh. Birchas siejamas su Salonikų „Aris“, o D. Hallas matomas Milano „Emporio Armani“ gretose.
Šį sezoną B. Colsonas Eurolygoje vidutiniškai per 17 minučių pelnydavo po 7,1 taško, atkovodavo po 3 kamuolius ir rinkdavo po 8,7 naudingumo balo.
Kh. Birchas Eurolygoje vidutiniškai per 16 minučių fiksavo 3,9 taško, 4 atkovotus kamuolius ir 4,9 naudingumo balo statistiką.
D. Hallas vidutiniškai Eurolygoje per 25 minutes įmesdavo po 8,3 taško, sugriebdavo po 2,9 kamuolio, išdalindavo po 2,6 rezultatyvaus perdavimo bei rinkdavo po 8,4 naudingumo balo.
Krepsiniozinios.lt

