TOP naujienos
„Panathinaikos“ paliko dar vienas žaidėjas
Atėnų „Panathinaikos“ komandos gretas paliko dar vienas žaidėjas.
PAO oficialiai atsisveikino su Kennethu Fariedu.
Tiesa, amerikietis gali ir toliau likti Europoje. Jam dėmesį rodo Bursos „Tofaš“ klubas.
36 metų 203 cm ūgio veteranas į Atėnus atvyko lapkričio mėnesį.
Šį sezoną K. Fariedas Eurolygoje vidutiniškai per 13 minučių pelnydavo po 5,8 taško, atkovodavo po 3,9 kamuolio ir fiksuodavo po 7,5 naudingumo balo.
Primename, kad kitą sezoną „Panathinaikos“ treniruos Željko Obradovičius.
Krepsiniozinios.lt

