TOP naujienos
„Fenerbahče“ atsisveikino su keturiais žaidėjais
Fenerbahce nuotr.
Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ komanda atsisveikino su keturiais žaidėjais.
Skelbiama, jog komandos marškinėliu toliau nebevilkės Artūras Žagaras, Armando Bacotas, Bradonas Bostonas ir Jilsonas Bango.
Pirmųjų trijų krepšininkų kontraktai baigėsi pasibaigus 2025–2026 m. sezonui, tuo tarpu J. Bango sutartis galiojo iki 2027 metų vasaros.
Primename, kad kiek anksčiau Stambulo ekipos gretas paliko Nando De Colo, Khemas Birchas ir Devonas Hallas.
Išvykti turėtų ir Bonzie Colsonas.
Krepsiniozinios.lt

