N. Mirotičiaus vedama „Barcelona“ išnešė sveiką kailį prieš Serbijos čempionus

Euroleague.net nuotr.

Sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo viena turnyro favoričių Barselonos "Barcelona" (15/6) komanda.

Katalonai permainingose rungtynėse savo aikštėje tik mačo pabaigoje 86:82 (29:19, 12:23, 21:24, 24:16) palaužė Belgrado "Crvena Zvezda" (9/12) krepšininkų pasipriešinimą.

Susitikimą kur kas geriau pradėjo aikštės šeimininkai. "Barca" jau po pirmųjų dešimties minučių buvo nutolusi dviženkliu skirtumu - 29:19.

Nepaisant prastos rungtynių pradžios svečiai iš Serbijos nenustojo kovoti ir jau per antrąjį kėlinį ne tik panakino deficitą, bet ir prieš pertrauką išsiveržė į priekį - 42:41.

Trečiajame ketvirtyje ir vėl sėkmingiau rungtyniavo serbai. Braškančią aikštės šeimininkų gynybą jie terorizavo rezultatyviomis atakomis ir toliau pirmavo - 66:62.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "Barcelona" surengė galingą spurtą, po kurio susigrąžino pranašumą į savo pusę - 77:70. Bet net ir tuo metu svečiai ginklų nesudėjo. Lorenzo Brownas realizavo dvitaškį su pražanga, Vladimiras Stimačas buvo tikslus iš toli ir intriga sugrįžo - 77:76.

Tuomet svarbius tritaškius pataikė Nikola Mirotičius ir Pau Ribas, dvitaškį pridėjęs Malcolmas Delaney leido aikštės šeimininkams vis dar būti priekyje - 83:80.

Trapų pranašumą Svetislavo Pesičiaus auklėtiniams pavyko išsaugoti iki finalinės sirenos ir padovanoti pergalę sirgaliams - 86:82.

"Barcelona": N.Mirotičius (8/12 dvit., 1/6 trit., 6 atk. kam.) - 25, B.Daviesas - 10, V.Claveras - 9, K.Kuricas - 8, P.Ribas - 7 taškai.

"Crvena Zvezda": L.Brownas (8 rez. perd.) - 15, K.Punteris - 13, J.Gistas (6 atk. kam.) ir V.Stimačas (2/2 trit.) po 12, O.Kuzmičius - 8, O.Dobričius - 7 taškai.