„Fenerbahče“ iškovojo svarbią pergalę prieš mažai žaidusio A. Gudaičio klubą

Svarbią pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Stambulo "Fenerbahče" (9/12) komanda.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai 73:64 (24:15, 17:16, 15:16, 17:17) įveikė aukščiau turnyrinėje lentelėje esančią Milano "AX Armani" (10/11) ekipą su Artūru Gudaičiu.

Lietuvis šiose rungtynėse žaidė trumpai. Per 9 minutes pasižymėjo 2 taškais (2/2 dvit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, 2 sykius suklydo, blokavo metimą, išprovokavo pražangą bei surinko 4 naudingumo balus.

Ši pergalė Stambulo klubui buvo itin svarbi. "Fenerbahče" priartėjo prie pirmojo aštuntuko laikinai pakildama į devitąją poziciją.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui aikštės šeimininkų pranašumas siekė tik 2 taškus - 60:58. Šioje atkarpoje lyderių vaidmens ėmėsi Nando De Colo bei Koustas Sloukas po kurių tolimų metimų skirtumas išaugo - 68:62.

Dar vienas graiko tritaškis išsprendė visus klausimus ir garantavo pergalę Turkijos klubui - 73:64.

"Fenerbahče": L.Datome (3/8 trit., 6 atk. kam.) - 14, N.De Colo - 12, K.Sloukas (7 rez. perd.), N.Kaliničius, M.Thomasas ir J.Vesely po 10 taškų.

"AX Armani": K.Tarczewskis (9/11 dvit., 9 atk. kam.) - 19, S.Rodriguezas (6 rez. perd.), K.Sykesas po 9, L.Scola - 7, M.Rollas ir A.Della Valle po 6 taškus.