L. Westermanno tritaškiai nužudė rezultatyviai žaidusio R. Giedraičio ALBA

Labai reikalingą pergalę Eurolygoje pasiekė Stambulo "Fenerbahče" (10/12) komanda kylanti į lemiamą šturmą dėl vietos pirmajame aštuntuke.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai tik po permainingos ir dramatiškos kovos išvykoje 74:70 (17:22, 16:19, 17:15, 24:14) palaužė Berlyno ALBA (7/15) su Roku Giedraičiu, kuris buvo rezultatyviausias šeimininkų gretose.

Lietuvis per 27 minutes įmetė 14 taškų (4/6 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 2 kartus prasižengė bei surinko 18 naudingumo balų.

Likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes ALBA dar buvo priekyje (63:62), tačiau tuomet prabilo prancūzas Leo Westermannas smeigęs labai svarbų tritaškį ir po ilgos pertraukos į priekį išvedęs svečius - 65:63.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos po Marcuso Eriksssono tritaškio ALBA deficitas sumažėjo iki 2 taškų - 68:70. Tuomet ir vėl kertinį tritaškį šiame mače pataikė iniciatyvos į savo rankas ėmęsis L.Westermannas sugrąžinęs savo komandai saugią 5 taškų persvarą - 73:68.

ALBA dar bandė gelbėtis pražangomis, tačiau "Fenerbahče" pergalės iš savo rankų nebepaleido - 74:70.

ALBA: R.Giedraitis - 14, L.Nnoko - 11, M.Hermannssonas - 10, M.Masonas - 9, M.Erikssonas - 8 taškai.

"Fenerbahče": L.Sloukas (5 rez. perd.) - 16, L.Datome (3/5 trit.) - 15, L.Westermannas (3/3 trit.) - 11, N.De Colo ir J.Vesely (6 atk. kam.) po 10 taškų.