„Barcelona“ neturėjo vargo su Eurolygos debiutantais („AX Armani“ įveikė „Bayern“)

Viena Eurolygos favoričių laikoma Barselonos "Barcelona" (16/6) komanda neturėjo vargo su turnyro debiutantais.

Ketvirtadienį katalonai savo gerbėjų akivaizdoje 90:72 (21:21, 32:14, 21:19, 16:18) nepaliko vilčių Sankt Peterburgo "Zenit" (7/15) krepšininkams.

Joano Plazos auklėtiniai varžovams priešinosi visus kėlinius, tačiau ne antrąjį, kuris ir tapo lemtingas Rusijos klubui.

Šio sezono Eurolygoje "Barcos" gretose pirmą kartą pasirodė po sunkios traumos pasveikęs Thomasas Heurtelis. Prancūzas per 18 minučių įmetė 8 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Aikštės šeimininkai realizavo 63 proc. dvitaškų (17/27) bei 47,2 proc. tolimų metimų (17/36).

"Barcelona": Kyle'as Kuricas (5/6 trit., 4 rez. perd.) ir Malcolmas Delaney (4/10 trit.) po 21, Nikola Mirotičius 15 (3/6 trit.), Thomasas Heurtelis 8 (7 rez. perd.)...Brandonas Daviesas 4 (2/5 dvit., 5 išpr. praž., 5 praž.).

"Zenit": Andrew Albicy (4/8 trit.) ir Gustavo Ayonas (10 atk. kam., 5 kl.) po 16, Timas Abromaitis 9, Willas Thomasas 7 (1/4 trit., 5 atk. kam.).

***

Tuo tarpu dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Artūro Gudaičio atstovaujama Milano „AX Armani“ (11/11) ekipa, kuri savoje arenoje 79:78 (21:26, 17:19, 15:21, 26:12) palaužė Miuncheno „Bayern“ (7/15) krepšininkus.

Nugalėtojams Artūras Gudaitis per 21 minutę ir pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 3 pražangas, 3 kartus prasižengė, kartą suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

„AX Armani“: Vladimiras Micovas 16, Nemanja Nedovičius 13, Luisas Scola 10.

„Bayern“: Danilo Barthelis 18, Nihadas Djedovičius 12, Gregas Monroe 10.