„Anadolu Efes“ toliau karaliauja Eurolygoje

Stambulo „Anadolu Efes" krepšininkai Eurolygos turnyre pasiekė 8 pergalę iš eilės, o iš viso per 23 turus savo sąskaitoje turi jau 20 laimėtų rungtynių.

Maskvos CSKA komanda buvo paskutinė, kuri pajėgę įveikti „Anadolu Efes", o tai nutiko dar gruodžio 20 dieną Stambule.

Antradienį Turkijos klubas pasiekė revanšą Maskvoje ir įveikė savo varžovus 82:80.

„Anadolu Efes" treneris Erginas Atamanas po pergalės Rusijos sostinėje pakartojo, kad jo komanda įrodė šį sezoną Eurolygoje turinti vieną didžiausių potencialų.

Susitikimo pabaigoje įvykiai aikštėje stingdė arenoje susirinkusių sirgalių kraują. Likus žaisti minutei po Nikitos Kurbanovo tolimo metimo CSKA deficitas ištirpo iki minimumo - 78:79.

Tuomet svarbų dvitaškį svečiams pelnė Sh.Larkinas - 81:78. Likus žaisti vos kelioms sekundėms Danielis Hackettas baudų metimais vėl sumažino atsilikimą iki 1 taško - 80:81.

CSKA dar bandė griebtis šiaudo ir pražangomis stabdyti laiką bei siųsti varžovus prie baudų metimo linijos, tačiau antrą baudą tyčia prametęs Sh.Larkinas nepaliko laiko aikštės šeimininkų bandymui tolimu metimu išplėšti pratęsimą - 82:80.

CSKA: M.Jamesas - 20, J.Voigtmannas - 15, D.Hackettas - 11, J.Bolomboy'us - 9, H.Sant-Roosas ir K.Hinesas (11 atk. kam.) po 7 taškus.

"Anadolu Efes": Sh.Larkinas (4/9 trit.) - 23, V.Micičius (5 rez. perd.) - 19, R.Beauboisas - 13, T.Pleissas - 11, A.Moermanas - 6 taškai.

„Man atrodo, kad „Efes" nelaimėjo Maskvoje galbūt 20-25 metus, tačiau šį sezoną turime visiškai kitokią komandą su nuostabiais krepšininkais. Turime puikiai atakuojančius žaidėjus, kurie leidžia įgyvendinti mūsų sistemą", – teigė E. Atamanas.

Ketvirtadienį „Anadolu Efes" krepšininkai namie priims „Žalgirį", kurį Kaune pranoko 74:68.