„Real“ namie tik paskutinėmis sekundėmis palaužė baskus

Netikėtai itin sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo vienas lyderių bei favoritų Madrido "Real" (17/6) klubas.

Ispanijos čempionai namie tik paskutinėmis sekundėmis minimaliu skirtumu 70:69 (14:19, 23:19, 16:11, 17:20) palaužė Vitorijos "Baskonia" (8/15) krepšininkus.

Likus 4 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos baskų puolėjas Shavonas Shieldsas dvitaškiu išlygino rezultatą - 69:69. Tačiau svečiai nesugebėjo ištempti pratęsimo: likus 2 sekundėms Facundo Campazzo išprovokavo Niko Stausko pražangą. Argentinietis pataikė pirmąjį baudos metimą, o antrąjį tyčia prametė nepalikdamas varžovams laiko surengti ataką.

Visiškai neveikė pagrindinis aikštės šeimininkų ginklas - tolimi metimai. Pablo Laso auklėtiniai pataikė vos 6 tritaškius iš 26 (23,1 proc.).

"Real": Trey Thomkinsas 20 (3/4 trit., 6 atk. kam.), Facundo Campazzo (11 rez. perd., 8 išpr. praž.) ir Gabrielis Deckas po 10, Walteris Tavaresas 8 (5 atk. kam., 2 bl.), Jeffery Tayloras 7, Anthony Randolphas 6 (0/4 trit.).

"Baskonia": Shavonas Shieldsas 14, Tornike Shengelia 12 (5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kl.), Mattas Janningas 11 (3/4 trit.), Zoranas Dragičius 9 (1/5 dvit.), Michaelas Ericas 8, Semajas Christonas 6 (4 rez. perd.).