R. Giedraitis buvo rezultatyviausias, bet jį nustelbė „Real“ dueto šou

Eurolygos reguliaraus sezono rungtynėse Berlyne vyko tikros taškų lenktynės, bet šeimininkai šįsyk jas pralaimėjo.

ALBA (6/16) krepšininkai tarp kurių Rokas Giedraitis buvo rezultatyviausias savo sirgalių akivaizdoje 97:103 (25:41, 35:9, 11:29, 26:24) nusileido Madrido "Real" (18/6) klubui.

Po praleisto praėjusio Eurolygos turo į aikštę grįžės R.Giedraitis iškart tapo rezultatyviausiu savo ekipoje. Lietuvis per 23 minutes įmetė 17 taškų (2/4 dvit., 3/4 trit., 4/4 baudos), atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, dukart prasižengė bei surinko 20 naudingumo balų.

Svečius šiame mače į pergalę vedė Anthony Randolpho ir veterano Jaycee Carrollo duetas.

Pastarasis praėjusiame Eurolygos ture net nepasirodė ant parketo, o ketvirtadienio vakarą spindėjo ryškiausiomis spalvomis. Snaiperis per 28 minutes pelnė 27 taškus (6/7 dvit., 5/8 trit.), atkovojo 3 kamuolius bei surinko 26 naudingumo balus.

Tokį patį rezultatyvumą užfiksavo A.Randolphas įmetęs 27 taškus (5/7 dvit., 5/8 trit., 2/3 baudos), sugriebė 6 atšokusius kamuolius bei užfiksavo 33 naudingumo balus.

Ne ką mažiau įspūdingą rezultatą pasiekė "Real" argentinietis Facundo Campazzo, kuris per 27 minutes atliko net 19 rezultatyvių perdavimų.

ALBA: R.Giedraitis - 17, M.Erikssonas - 12, M.Hermannssonas ir J.Thiemannas po 10, T.Cavanaughas ir L.Nnoko po 9 taškus.

"Real": J.Carrollas ir A.Randolphas po 27, J.Tayloras - 13, F.Campazzo (19 rez. perd.) - 10, J.Mickey - 9 taškai.