Aštuoniese žaidęs „Olympiacos“ užtikrintai pranoko Prancūzijos čempionus

Pirėjo "Olympiacos" (11/14) klubas Eurolygoje iškovojo antrą pergalę paeiliui ir sugrįžo į kovą dėl kelialapio į stipriausiųjų aštuonetą.

Georgio Bartzoko auklėtiniai namie 77:68 (20:21, 23:12, 18:17, 16:18) įveikė Prancūzijos čempionus Vilerbano ASVEL (9/16) krepšininkus.

Įdomu tai, kad traumų išretinta "OLY" šiame mače vertėsi vos aštuonių žaidėjų paslaugomis, o du iš jų - Nikola Milutinovas ir Antonios Koniaris atitinkamai aikštėje praleido tik nepilnas 10 ir 14 minučių.

Aikštės šeimininkų garvežį į priekį traukė veteranai - Georgios Pritezis, Kostas Papanikolaou žaidę po 36 minutes.

Kertiniu kėliniu šiose rungtynėse tapo antrasis. Jį graikai laimėjo 23:12 bei nutolo dviženkle persvara - 43:33.

Nors svečiai toli varžovams atitrūkti neleido, "Olympiacos" antroje mačo dalyje kontroliavo situaciją aikštėje ir išsaugojo turėtą pranašumą.

"Olympiacos": S.Vezenkovas (3/5 trit., 7 atk. kam.) - 15, O.Ellisas - 13, W.Baldwinas IV (7 atk. kam.) ir G.Printezis po 11, N.Milutinovas - 9, K.Papanikolaou - 8 taškai.

ASVEL: Ch.Kahudi - 14, J.Tayloras - 12, L.Jean-Charlesas (8 atk. kam.) - 11, T.Jekiri (8 atk. kam.) - 9, T.Maledonas - 7 taškai.