„Panathinaikos“ namie nusileido „Barcai“ („Maccabi“ paskutinę minutę iškovojo pergalę Valensijoje)

Viena Eurolygos favoričių Barselonos "Barcelona" (19/6) komanda iškovojo jau šeštą pergalę iš eilės.

Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai išvykoje po permainingos kovos 92:81 (20:23, 18:22, 29:24, 25:12) įveikė Atėnų "Panathinaikos" (14/11) krepšininkus.

Graikijos čempionai lemiamo ketvirčio viduryje dar pirmavo 74:73, tačiau katalonai rungtynes užbaigė spurtu 19:7.

Aikštės šeimininkai realizavo vos 21,4 proc. tolimų metimų (6/28).

"Panathinaikos": Georgios Papagiannis 14 (7/9 dvit., 8 atk. kam., 3 bl.), Jimmeris Fredette'as 13, Ioannis Papapetrou 12 (1/4 trit.), Nickas Calathesas 10 (0/3 trit., 7 atk. kam., 11 rez. perd., 4 kl.), Deshaunas Thomasas ir Benjaminas Bentilas po 9.

"Barcelona": Nikola Mirotičius 20 (3/8 dvit., 2/5 trit., 8/10 baudų, 9 atk. kam., 5 išpr. praž.), Cory Higginsas 17 (4 rez. perd.), Malcolmas Delaney 15 (6 rez. perd., 5 išpr. praž.), Alexas Abrinesas 13 (3/5 trit.), Ante Tomičius 9 (5 atk. kam.), Brandonas Daviesas 7 (5 atk. kam.).

***

Trečią pergalę iš eilės iškovojo vienas eurolygos lyderių Tel Avivo "Maccabi" (17/8) klubas.

Izraelio čempionai išvykoje po atkaklios kovos 85:82 (18:19, 15:19, 25:23, 27:21) palaužė Valensijos "Valencia Basket" (12/13) krepšininkus.

Aikštės šeimininkai po trijų kėlinių pirmavo 61:58, o paskutiniame ketvirtyje vyko kova "taškas į tašką".

Prasidėjus paskutinei minutei Ispanijos komandos lyderis Bojanas Dubljevičius tolimu metimu sumažino skirtumą iki minimumo, tačiau kitoje atakoje tritaškį šovė Tyleris Dorsey ir paliko varžovams mažai vilčių į pergalę.

Svečių gretose vėl blankiai pasirodė naujokas Amare'as Stoudemire'as. Buvusi NBA superžvaigždė per 4 minutes pasižymėjo tik prarastu kamuoliu.

"Valencia Basket": Bojanas Dubljevičius 19 (3/5 trit., 8 išpr. praž.), Maurice'as Ndouras 12 (6/7 dvit.), Lousas Labeyrie 11 (5 atk. kam.), Quino Colomas (5 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Fernando San Emeterio po 10.

"Maccabi": Scottie Wilbekinas 20 (6/11 trit.), Tyleris Dorsey 19 (4/8 trit., 5 rez. perd.), Othello Hunteris 12 (9 atk. kam.), Elijah Bryantas 11 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Deni Avdija 10 (5 atk. kam.).