Rusijos klubų akistatoje - CSKA pateisino favoritės statusą

Maskvos CSKA (18/9) klubas iškovojo dar vieną pergalę Eurolygos reguliariajame sezone tuo pačiu turnyrinės lentelės dugne palikdamas tūnoti kitą Rusijos komandą.

Dmitrio Itoudžio auklėtiniai namie 86:78 (23:21, 23:22, 20:15, 20:20) įveikė Sankt Peterburgo "Zenit" (7/20) krepšininkus.

CSKA iki didžiosios pertraukos turėjo tik 3 taškų pranašumą - 46:43, tačiau armiečių atkarpa prasidėjus trečiajam kėliniui leido atitrūkti dviženkle persvara - 57:46.

"Zenit" buvo ir vėl pavykę priartėti prie varžovų - 58:62, tačiau aikštės šeimininkai į visus svečių spurtus turėjo atsakymų - 79:70.

Užtikrintai rungtynių pabaigoje sužaidę CSKA krepšininkai iškovojo aštuonioliktąją pergalę - 86:78.

CSKA: M.Jamesas (4/6 trit., 7/7 baudos) - 27, J.Voigtmannas (3/7 trit.) - 13, D.Hilliardas - 11, K.Hinesas - 10, J.Strelniekas - 8 taškai.

"Zenit": A.Hollinsas (4/6 trit.) - 28, T.Abromaitis - 13, C.Iversonas ir D.Chvostovas po 8, W.Thomasas - 7 taškai.