Fanų užnugario neturėjęs „AX Armani“ nusileido Madrido klubui

Nesėkmių serijos, kuri prasitęsė jau iki penkių pralaimėjimų iš eilės Eurolygoje nepavyko nutraukti Artūro Gudaičio atstovaujamai Milano "AX Armani" (11/16) komandai.

Dėl pavojingos situacijos susijusios su koronaviruso siautėjimu Italijoje be žiūrovų žaidę "dizaineriai" po permainingos kovos 73:78 (25:11, 20:24, 10:11, 18:32) turėjo pripažinti Madrido "Real" (21/6) krepšininkų pranašumą.

Lietuvis šiame mače per 19 minučių pasižymėjo 9 taškais (4/7 dvit., 1/3 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, 3 sykius suklydo, išprovokavo 4 pražangas, 2 sykius prasižengė bei surinko 10 naudingumo balų.

Po trijų kėlinių Etore Messinos auklėtiniai turėjo apčiuopiamą 9 taškų pranašumą - 55:46.

Ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo įspūdingu spurtu 15:0 ir išsiveržė į priekį 61:55. Po šio nokdauno italai atsitiesė ir dėl pergalės kovojo iki paskutinių sekundžių, tačiau viena koja priekyje buvę Ispanijos čempionai išsaugojo kelių taškų persvarą iki finalinės sirenos - 78:73.

Ši madridiečių pergalė iš esmės yra palanki Kauno "Žalgiriui", kuris kovoja dėl vietos aštuntuke.

Pralaimėjęs "AX Armani" klubas pagal pergales nepavijo Lietuvos čempionų ir prieš ateinantį turą atsilieka vienu laimėjimu.

"AX Armani": R.Moraschini (4/6 trit.) - 21, V.Micovas - 13, K.Sykesas - 10, A.Gudaitis - 9 taškai.

"Real": R.Fernandezas (4/9 trit.) - 16, N.Laprovitolla (6 rez. perd.), T.Thompkinsas ir W.Tavaresas (12 atk. kam.) po 13, C.Fampazzo - 8 taškai.