„Fenerbahče“ tik rungtynių pabaigoje išsikapstė palauždama Serbijos čempionus

Stambulo "Fenerbahče" (13/14) klubui pavyko įveikti nesėkmingų rungtynių pabaigų prakeiksmą ir šįsyk įsirašyti labai reikalingą pergalę Eurolygoje.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai namuose po atkaklios kovos 66:63 (22:20, 19:17, 10:14, 15:12) palaužė Serbijos čempionę Belgrado "Crvena Zvezda" (10/17), kuriai šis pralaimėjimas buvo itin skaudus siekiant išsaugoti viltį pakovoti dėl vietos aštuonete.

Šių rungtynių nugalėtojas sprendėsi pačioje jų pabaigoje. Likus žaisti 2 minutes rezultatas dar buvo lygus - 63:63.

Tuomet Janas Vesely vienu tiksliu baudos metimus persvėrė rezultatą aikštės šeimininkų naudai - 64:63.

Svečių atakos klimpo sutankintoje "Fenerbahče" gynyboje, o prasidėjus paskutinei pagrindinio laiko minutei svarbų dvitaškį, kuris kaip paaiškėjo vėliau tapo lemiamu, pelnė Nikola Kaliničius - 66:63.

"Crvena Zvezda" dar galėjo išplėšti pratęsimą, bet tolimas Stratos Perperoglou šūvis tikslo nepasiekė ir Ž.Obradovičius galėjo lengviau atsikvėpti.

Po šio laimėjimo Turkijos klubas iškovojęs tryliktąją pergalę pakilo į septintąją turnyrinės lentelės vietą.

"Fenerbahče": N.Kaliničius - 10, N.De Colo (1/5 trit.) ir D.Williamsas (6 atk. kam.) po 9, A.Muhammedas - 8, J.Vesely - 7, M.Mahmutoglu - 6 taškai.

"Crvena Zvezda": K.Punteris ir L.Brownas (7/8 dvit.) po 14, J.Gistas - 9, M.Jagodicas-Kuridza ir S.Perperoglou po 8 taškus.