R. Giedraitis - rezultatyviausias, T. Sedekerskis žaidė naudingai

Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis svariai prisidėjo prie antrosios Vitorijos "Baskonia" (2/0) pergalės Ispanijos pirmenybėse.

Čempionų titulą ginantys išvykoje užtikrintai 89:73 (23:13, 18:14, 27:32, 21:14) įveikė Fuenlabrados "Urbas" (0/2) krepšininkus.

Nors svečiai prarado net 18 kamuolių, tačiau gelbėjo tolimi metimai, kurių jie realizavo pusę - 13 iš 26.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 29 minutes pelnė 17 taškų (2/5 dvit., 4/6 trit., 1/2 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, po 2 sykius suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 20 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs T.Sedekerskis per 22 minutes įmetė 5 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit., 1/1 baudos), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo pražangą ir užfiksavo 12 efektyvumo balų.

"Urbas": Melo Trimble'as 28 (6 rez. perd., 5 kl.), Siimas Sanderis Vene (2/7 trit., 6 atk. kam.) ir Viačeslavas Bobrovas (4/4 dvit.) po 8, Marcas Garcia 7.

"Baskonia": Rokas Giedraitis 17 (4/6 trit., 3 per. kam.), Luca Vildoza 14 (6 rez. perd., 3 per. kam.), Tonye Jekiri 13 (10 atk. kam., 5 kl.), Pierria Henry (5 rez. perd., 4 kl.), Alecas Petersas (5 atk. kam.) ir Achille Polonara po 11.