„Barcelona“ alsuoja „Žalgiriui“ į nugarą

Barcelona nuotr.

Nuo keturias pergales Eurolygoje iškovojusio Kauno „Žalgirio“ stengiasi neatitrūkti Šarūno Jasikevčiaus treniruojama ispanų „Barcelona“.

Ketvirtadienį per 4 turo rungtynes Barselonos krepšininkai namie po pratęsimo 97:89 (13:18, 23:17, 22:23, 17:17; 22:14) palaužė Atėnų „Panathinaikos“ ekipą ir iškovojo trečią pergalę. Ji Ispanijos komandai leido pakilti į antrąją turnyro lentelės vietą. Graikų klubui tai buvo antra nesėkmė per trejas rungtynes.

Pratęsimas buvo labai rezultatyvus – per penkias minutes abi ekipos surinko tiek taškų, kurių užtektų vienam įprastam kėliniui.

Š. Jasikevičius šiose rungtynėse vertėsi be koronavirusu užsikrėtusio Nikola Mirotičio ir Victoro Clavero, kuris turi problemų su pėda. Maža to, pirmajame kėlinyje „Barcelona“ prarado Alexą Abrinesą, kuris sunkiai paliko aikštelę ir vėliau į rungtynes negrįžo.

Barselonos komandoje rezultatyviausiai žaidė 24 taškus pelnęs, 7 kamuolius atkovojęs ir 5 rezultatyvius perdavimus atlikęs Cory Higginsas. 20 taškų pridėjo Brandonas Daviesas.

Atėnų klube labiausiai išsiskyrė Marcusas Fosteris. Jo sąskaitoje 24 taškai (tritaškiai 4/7).

Likusios ketvirto turo rungtynės bus žaidžiamos penktadienį.

„Barcelona“: Cory Higginsas 24 (7 atk. kam.), Brandonas Daviesas 20, Kyle'as Kuricas ir Nickas Calathes (6 atk. kam., 6 rez. perd.) po 14.

„Panathinaikos“: Marcusas Fosteris 24, Howardas Sant-Roosas 17, Konstantinos Mitoglou 16 (12 atk. kam.), Nemanja Nedovičius 15.