Netikėtumų vakaras: „Fenerbahče“ nusileido „Bayern“ ekipai

Fenerbahce nuotr.

Dar vieną staigmeną penktadienio vakarą Eurolygoje pateikė Miuncheno "Bayern" (3/1) komanda pasekdama kito Vokietijos klubo Berlyno "Alba" pavyzdžiu, kuris laimėjo Maskvoje.

Bavarai išvykoje po atkaklios kovos 75:71 (9:28, 16:17, 23:13, 27:13) privertė kapituliuoti Stambulo "Fenerbahče" (2/2) su Edgaru Ulanovu, kuri po pirmojo ketvirčio turėjo triuškinantį 19 taškų pranašumą - 28:9.

Nepaisant nokdauno pirmajame kėlinyje svečiai atsigavo. Nors po dviejų kėlinių komandas skyrė atrodytų milžiniška 20 taškų praraja - 25:45, "Bayern" pademonstravo geležinį charakterį.

Per trečiąjį kėlinį varžovų pranašumą "apkarpę" perpus, ketvirtajame svečiai tiesiog dominavo, o užkurtos pirties karščio aikštės šeimininkai neatlaikė ir sudegė atviroje liepsnoje - 75:71.

E.Ulanovas per 29 minutes pelnė 10 taškų (2/6 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 2 pražangas, 4 sykius prasižengė bei surinko 9 naudingumo balus.

"Fenerbahče": J.Vesely (12/14 dvit., 8 atk. kam.) - 25, N.De Colo (9/9 baudos, 7 rez. perd.) - 18, E.Ulanovas - 10 taškų.

"Bayern": V.Lučičius (8/9 baudos) - 18, J.Reynoldsas (8 atk. kam.) - 17, Z.Sisko - 11, N.Djedovičius - 10 taškų.