„Valencia“ treneris atsiprašė už paprašytą minutės pertraukėlę ir gyrė fanus (VIDEO)

Pirmą nesėkmę Eurolygoje patyrė Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Martino Schillerio auklėtiniai namuose rezultatu 82:94 (27:22, 18:15, 12:30, 25:27) nusileido Valensijos „Basket“ ekipai.

Po rungtynių „Basket” klubo vyriausiasis treneris Jaume Porsarnau pabrėžė, jog „Žalgiris“ pirmame kėlinyje labai savimi pasitikėjo, o jo komanda prastai gynėsi. Jo teigimu, šiais laikais labai svarbu pataikyti nuo trijų taškų zonos, tai jo komanda padarė po ilgosios pertraukos.

Po rungtynių jis atsiprašė „Žalgirio“ trenerio, jog likus žaisti 3 sekundes paprašė minutės pertraukėles.

„Pertraukėlės paprašiau, nes turime gerbti dabartinę sistemą ir kiekvieną tašką, tačiau „Žalgirį“ labai gerbiu, tai puiki komanda“, - sakė Valensijos ekipos treneris.

Treneris pasisakė ir apie fanus.

„Esu labai laimingas, kad galime žaisti tokioje atmosferoje. Krepšiniui tai yra geriausia atmosfera. Turime mėgautis tokių rungtynių atmosfera. Šiandien tuo galėjome pasimėgauti“, - kalbėjo strategas.