R. Kurtinaičiui auklėtinių sugrįžimas į rikiuotę nepadėjo - „Chimki“ lika be pergalių

Maskvos srities "Chimki" (0/5) vyriausiasis treneris Rimas Kurtinaitis pasidžiaugė, kad pagaliau galės žaisti beveik pilna sudėtimi, tačiau tai nepadėjo - jo auklėtiniams nepavyko iškovoti pirmosios pergalės Eurolygoje.

Rusijos klubas namie po pratęsimo 87:89 (18:16, 15:20, 22:22, 26:23, 6:8) nusileido Tel Avivo "Maccabi" (2/3) ekipai.

Izraelio čempionai sėkminga sezono pradžia taip pat negali pasigirti, jiems ši išvargta pergalė tebuvo antroji.

Prasidėjus paskutinei minutei aikštės šeimininkai pirmavo 81:76, tačiau skirtumą dvitaškiu sumažino Scottie Wilbekinas, o Tylerio Dorsey tolimas šūvis likus 10 sekundžių išlygino rezultatą. Likus 3 sekundėms "Chimki" žvaigždė Aleksejus Švedas netaikliai atakavo iš toli - pratęsimas.

Papildomo laiko metu aikštelėje tvyrojo chaosas, abi komandos klydo vos ne dažniau nei metė į krepšį. Galiausiai pratęsimą rezultatu 8:6 laimėjo svečiai.

"Chimki": Aleksejus Švedas 32 (3/11 dvit., 6/12 trit., 8/8 baudų, 11 rez. perd., 8 išpr. praž., 8 kl.), Gregas Monroe 16 (6 atk. kam., 3 gauti bl.), Devinas Bookeris 14 (12 atk. kam.), Jordanas Mickey 8 (2/7 trit., 6 atk. kam., 2 bl.).

"Maccabi": Tyleris Dorsey 26 (8/13 trit.), Ante Žižičius 16 (5 atk. kam., 3 bl.), Angelo Caloiaro 15 (2/3 trit., 10 atk. kam., 3 per. kam.), Scottie Wilbekinas 12 (2/9 trit., 6 rez. perd., 4 per. kam.), Elijah Bryantas 10 (1/5 dvit., 2/2 trit., 5 atk. kam.), Othello Hunteris 9 (5 atk. kam., 4 bl.).