„El Clasico“ mūšyje - Š. Jasikevičiaus auklėtinių pergalė

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai laimėjo "El Clasico" mūšį ir pakilo į trečią Eurolygos turnyrinės lentelės vietą bei pavijo laipteliu aukščiau esančią savo buvusią komandą Kauno "Žalgirį" (4/1).

Barselonos "Barcelona" (4/1) namie po permainingos kovos 79:72 (18:14, 30:13, 16:25, 15:20) įveikė Madrido "Real" (1/4) ekipą.

Be ryškiausios žvaigždės Nikolos Mirotičiaus rungtyniavusi "Barca" vienu metu pirmavo net 50:27, tačiau vėliau Pablo Laso auklėtiniai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir susitikimo pabaigoje atkūrė intrigą ir likus pusei minutės buvo sumažinę skirtumą iki 77:72, tačiau daugiu taškų nebepelnė.

Aikštės šeimininkai realizavo net 62,2 proc. dvitaškių (23/37), tačiau vos 25 proc. tolimų metimų (5/20).

Savo žaidimo nerado buvusi Atėnų "Panathinaikos" žvaigždė Nickas Calathesas. "Barcos" naujoko sąskaitoje - 3 taškai (0/4 trit.), 7 rezultatyvūs perdavimai, 6 klaidos ir 0 naudingumo balų per 27 minutes.

Tuo tarpu buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas su 14 taškų (4/6 dvit., 6/10 baudų), 4 blokais, 7 išprovokuotomis pražangomis ir 21 efektyvumo balu buvo naudingiausias nugalėtojų gretose.

"Barcelona": Kyle'as Kuricas 15 (2/3 trit.), Brandonas Daviesas 14 (4 bl., 7 išpr. praž.), Cory Higginsas 13 (0/4 trit.), Alexas Abrinesas 8 (1/4 trit., 5 atk. kam.), Sergi Martinezas (9 atk. kam.) ir Rolandas Šmitas.

"Real": Trey Thomkinsas 14 (6/7 dvit., 7 atk. kam., 2 bl.), Alberto Abalde 13 (2/3 trit.), Sergio Llullas 9 (1/4 trit.), Usmanas Garuba 8 (5 atk. kam.), Facundo Campazzo 7 (1/4 dvit., 1/5 trit., 6 rez. perd.).