Eurolygoje neliko nepralaimėjusių klubų - A. Gudaičio ekipa krito namuose

Eurolygoje neliko nepralaimėjusių komandų - pirmą nesėkmę patyrė Artūro Gudaičio atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" (2/1) klubas.

Xavi Pascualio auklėtiniai namuose po permainingos kovos 66:75 (20:19, 7:22, 16:17, 23:17) nusileido Pirėjo "Olympiacos" (4/3) krepšininkams.

Net 7:22 antrąjį ketvirtį pralaimėjusi Rusijos komanda lemiamam šturmui pakilo lemiamame kėlinyje kurį pradėjo 14:2 ir priartėjo iki 55:60. Tačiau tuomet varžovai susigrąžino žaidimo kontrolę, o likus 2 minutėms jau turėjo dviženklį pranašumą - 70:60.

Abi komandos puikiai atakavo iš toli - aikštės šeimininkai realizavo 40,6 proc. (13/32), svečiai - 41,2 proc. (7/17) tritaškių, tačiau vos 40 proc. (10/25) "Zenit" krepšininkų dvitaškių pasiekė tikslą.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs A.Gudaitis per 15 minučių įmetė 6 taškus (2/4 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 1 bei perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, gavo bloką, po 2 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 7 naudingumo balus.

"Zenit": Billy Baronas 13 (3/6 trit.), Austinas Hollinsas 12, Kevinas Pangosas 9 (23 min., 0/5 dvit., 3/5 trit., 7 rez. perd., 6 naud. b.), Alexas Poythressas (5 atk. kam.) ir Willas Thomasas (7 atk. kam.) po 7, Artūras Gudaitis 6, K.C.Riversas 5 (26 min., 1/2 dvit., 1/6 trit., 2 atk. kam., 2 rez. perd., 2 naud. b.).

"Olympiacos": Martinas Hassanas 16 (7/7 dvit.), Shaquille'as McKissicas 10, Vassilis Spanoulis (5 rez. perd.) ir Saša Vezenkovas po 9, Kostas Papanikolaou 8, Livio Jeanas-Charlesas 7 (5 atk. kam.).