R. Giedraitis nesublizgėjo, o „Baskonia“ netikėtai nusileido prancūzams

Apmaudų pralaimėjimą Eurolygos reguliariajame sezone patyrė Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (2/3) komanda.

Ispanijos čempionai namuose po permainingos kovos 86:88 (20:26, 23:17, 18:23, 25:22) nusileido pirmąją pergalę pasiekusiems Vilerbano ASVEL (1/3) krepšininkams.

Antrojo ketvirčio viduryje svečiai pirmavo dviženkliu skirtumu - 27:38, tačiau baskai perėmė žaidimo kontrolę ir iki kėlinio pabaigos išlygino rezultatą - 42:42.

Vis dėlto pagrindinė kova dėl pergalės vyko antroje pusėje. Svečiai iš Prancūzijos trečiajame kėlinyje vėl atitrūko - 58:49.

Aikštės šeimininkai nesudėjo ginklų ir lemiamomis mačo akimirkomis beveik pavijo varžovus - 81:82.

Vis dėlto prancūzai rungtynių pabaigoje sugebėjo sužaisti šaltakraujiškai ir iki finalinės sirenos išlaikyti pranašumą - 88:86.

R.Giedraitis per 30 žaidimo minučių surinko 6 taškus (3/5 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas bei užfiksavo 7 naudingumo balus.

"Baskonia": T.Jekiri (7 atk. kam.) - 23, P.Henry (6 rez. perd.) - 20, Z.Dragičius - 12, L.Vildoza - 11, I.Diopas - 7 taškai.

ASVEL: M.Fallas (8/9 dvit.) - 19, Ch.Kahudi (6 atk. kam.) ir A.Diotas (4/5 trit.) po 15, N.Cole'as (6 rez. perd.) - 10 taškų.