R. Kurtinaičio kariauna nusileido E. Ulanovo ekipai su anksti prarastu lyderiu

Siaubingai Eurolygoje startavusiems Rimo Kurtinaičio auklėtiniams nepavyko pakilti iš turnyrinės lentelės dugno.

Maskvos srities "Chimki" (1/6) klubas išvykoje 71:83 (20:23, 15:19, 20:23, 16:18) nusileido Stambulo "Fenerbahče" (4/3) ekipai su Edgaru Ulanovu.

Jau trečią susitikimo minutę šlaunies traumą patyrė ir į aikštelę negrįžo Turkijos komandos lyderis Nando De Colo.

Nors svečiai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 41:33, tačiau realizavo vos 26,7 proc. (8/30) tolimų metimų bei prarado 19 kamuolių.

Praėjusią savaitę Rusijos komandą į pergalę prieš Belgrado "Crvena Zvezda" vedęs Eerrickas McCollumas šį kartą nepelnė nė taško (0/2 dvit., 0/2 trit.) ir užfiksavo -7 naudingumo balus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Ulanovas žaidė ilgiausiai iš visų aikųtėje buvusių krepšininkų. Kaunietis puolėjas per 32 minutes įmetė 6 taškus (3/3 dvit., 0/2 trit.), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 4 sykius suklydo, dukart pažeidė taisykles ir surinko 4 efektyvumo balus.

"Fenerbahče": Jerellas Eddie (4/6 trit., 5 atk. kam.) ir Dyshawnas Pierre'as po 16, Lorenzo Brownas (8 rez. perd., 4 per. kam.) ir Ahmetas Duverioglu (5 atk. kam.) po 11, Ali Muhammedas 10 (4 rez. perd.), Edgaras Ulanovas 6.

"Chimki": Jordanas Mickey 19 (8/9 dvit., 0/4 trit., 7 atk. kam., 2 bl.), jonas Jerebko 12 (2/3 trit., 5 atk. kam.), Gregas Monroe 11 (8 atk. kam.), Aleksejus Švedas 10 (1/5 dvit., 2/7 trit., 6 atk. kam., 9 rez. perd., 6 kl.), Janis Timma 8 (2/7 trit.).