R. Giedraitis buvo vienas vedlių į pergalę prieš E. Ulanovo klubą

Trijų nesėkmių seriją Eurolygoje nutraukė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamas Vitorijos "Baskonia" (3/4) klubas.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namie užtikrintai 86:68 (20:21, 25:15, 19:23, 23:9) įveikė Stambulo "Fenerbahče" (4/5) ekipą su Edgaru Ulanovu.

Turkijos komanda vertėsi be traumuotų prancūzų Nando De Colo ir buvusio žalgiriečio Leo Westermanno.

Tris kėlinius truko apylygė kova, tačiau lemiamą ketvirtį baskai pradėjo spurtu 11:2 ir neleido varžovams pagalvoti apie pergalę.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 31 minutę pelnė 19 taškų (3/5 dvit., 3/5 trit., 4/6 badų), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, dusyk suklydo, kartą prasižengė ir surinko 24 naudingumo balus.

T.Sedekerskis per 10 minučių krepšio neatakavo, sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko net 5 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 6 efektyvumo balus.

Nuo susitikimo pradžios žaidęs E.Ulanovas per 25 minutes prametė po 1 dvitaškį ir tritaškį, atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, gavo bloką, sykšį pažeidė taisykles ir surinko 5 naudingumo balus.

"Baskonia": Alecas Petersas 25 (6/6 dvit., 4/6 trit., 7 atk. kam., 31 naud. b.), Rokas Giedraitis 19 (3/5 trit., 24 naud. b.), Zoranas Dragičius 16, Luca Vildoza 11 (7 atk. kam.).

"Fenerbahče": Janas Vesely 15, DyShawnas Pierre'as ir Kenanas Sipahi (1/5 trit.) po 11, Lorenzo Brownas 10 (5 rez. perd.).