Prieš išvyką į Kauną A. Gudaičio klubas įveikė rezultatyviausiai žaidusio R. Giedraičio ekipą

Eurolygos atidėtose trečiojo turo rungtynėse pirmadienį susitiko komandos, kuriose rungtyniauja trys krepšininkai iš Lietuvos.

Artūro Gudaičio atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" (5/2) klubas išvykoje po permainingos kovos 77:70 (10:13, 24:15, 22:23, 21:19) įveikė Vitorijos "Baskonia" (4/5) ekipą su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu bei iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Tris ketvirčius vyko apylygė kova, tačiau lemiamą kėlinį Xaviero Pascualio auklėtiniai pradėjo spurtu 14:2, o baskai po šio nokdauno neatsigavo.

Ketvirtadienį Kaune prieš "Žalgirį" (5/5) kovosiantys Rusijos komandos krepšininkai realizavo 54 proc. (20/37) dvitaškių, 36,8 proc. (7/19) tritaškių ir 84,2 proc. (16/19) baudų metimų.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Gudaitis per 22 minutes įmetė 13 taškų (4/6 dvit., 5/5 baudų), atkovojo 7 bei perimė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas bei 3 kartus prasižengė pats ir surinko 22 naudingumo balus.

Taip pat nuo susitikimo pradžios žaidęs R.Giedraitis per 31 minutę įmetė 15 taškų (2/2 dvit., 3/7 trit., 2/2 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 16 efektyvumo balų.

T.Sedekerskis per 8 minutes krepšio neatakavo, sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 4 naudingumo balus.

"Baskonia": Rokas Giedraitis 15, Luca Vildoza 11 (6 rez. perd.), Zoranas Dragičius 9 (1/5 trit.), Alecas Petersas (0/4 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam.), Achille Polonara (5 atk. kam., 4 bl.) ir Youssoupha Fallas po 8, Tonye Jekiri 7 (7 atk. kam.).

"Zenit": Mateuszas Ponitka 18 (9/11 baudų, 8 atk. kam., 9 išpr. praž., 28 naud. b.), Alexas Poytressas 14, Artūras Gudaitis 13 (7 atk. kam., 22 naud. b.), Kebvinas Pangosas 9 (1/4 dvit., 2/5 trit., 3 atk. kam., 10 rez. perd., 3 kl., 11 naud. b.), Andrejus Zubkovas (2/3 trit.) ir Billy Baronas po 8, K.C.Riversas 3 (0/1 dvit., 1/3 trit., -2 naud. b.).