„Baskonia” surakino „Anadolu Efes” puolimą ir išsivežė triuškinančią pergalę

Netikėtai lengvą pergalę Eurolygoje iškovojo Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (6/5) komanda.

Ispanijos čempionai svečiuose 77:59 (17:20, 25:17, 21:13, 14:9) sutriuškino Stambulo "Anadolu Efes" (6/5).

Aikštės šeimininkų nuo sutriuškinimo neišgelbėjo ir į sudėtį sugrįžę buvęs žalgirietis Vasilje Micičius bei Bryantas Dunstonas.

R.Giedraitis šiame susitikime aikštėje praleido 29 minutes, pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei surinko 14 naudingumo balų.

22 minutes žaidęs T.Sedekerskis įmetė 4 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, 3 sykius suklydo, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, gavo bloką, išprovokavo pražangą, 2 sykius prasižengė bei užfiksavo 7 naudingumo balus.

Įdomu tai, kad nei vienas "Anadolu Efes" krepšininkas šiame mače nepelnė dviženklio taškų skaičiaus.

"Anadolu Efes": Sh.Larkinas (2/6 trit.) - 8, S.Sanli ir A.Moermanas po 7, Ch.Singletonas, D.Balbay'us, B.Dustonas ir K.Simonas po 5 taškus.

"Baskonia": A.Petersas (3/7 trit., 7 atk. kam.) - 18, A.Polonara ir Y.Fallas po 12, P.Henry (5 rez. perd.) - 11, T.Jekiri (8 atk. kam.) - 8 taškai.