„Bayern“ ir be lyderio neturėjo vargo su ASVEL

Puikiai šį sezoną pradėjęs Miuncheno "Bayern" (9/4) klubas tęsia sėkmingą pasirodymą Eurolygoje.

Andre Trinchieri auklėtiniai namie užtikrintai 76:62 (24:15, 18:10, 18:19, 16;18) įveikė Vilerbano ASVEL (3/9) krepšininkus.

Vokietijos komandai nesukliudė ir tai, kad šiame susitikime nežaidė naudingiausias žaidėjas Vladimiras Lučičius.

Aikštės šeimininkai rungtynes pradėjo spurtuodami 8:0, o po dviejų kėlinių turėjo net 17-os taškų pranašumą - 42:25, tačiau po ilgosios pertraukos sumažino apsukas.

"Bayern": Jalenas Reynoldas 17 (11 atk. kam.), Nihadas Dedovičius (3/3 trit.) ir Leonnas Radoševičius po 11, Žanas Sisko 9, Wade'as Baldwinas, Paulas Zipseris ir JaJuanas Johnsonas po 7.

ASVEL: Allerikas Freemanas 12 (3/5 trit., 4 rez. perd.), Guerschonas Yabusele 10, Davidas Lighty 8, Moustapha Fallas (6 atk. kam.) ir Charlesas Kahudi (2/3 trit.) po 6.