„Crvena Zvezda“ nesėkmių seriją nutraukė nukaudama svečius iš Valensijos

Aba-league nuotr.

Eurolygoje net penkių iš eilės pralaimėjimų seriją nutraukė Belgrado "Crvena Zvezda" (5/10) komanda.

Sašos Obradovičiaus auklėtiniai namie po itin atkaklios kovos 76:73 (20:22, 25:14, 12:21, 19:16) palaužė Valensijos "Valencia" (9/6) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje svečiai turėjo šansą pabandyti išplėšti pratęsimą, tačiau likus 8 sekundėms iš Klemeno Prepeličiaus kamuolį perėmė Johnny O'Bryantas.

Šeimininkams laimėti nesukliudė ir vos 7 iš 25 (28 proc.) pataikyti tolimi metimai, kadangi dvitaškius serbai realizavo net 67,6 proc. (25/37) taiklumu.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 20 ir 15 taškų surinkę Jordanas Loydas (4/8 trit., 6 rez. perd.) ir Johnny O'Bryantas 15 bei po 8 pridėję Dejanas Davidovacas (5 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Corey Waldenas.

Svečiams Louisas Labeyrie (6 atk. kam.) ir Klemenas Prepeličius (3/7 trit.) pelnė po 15, Mike'as Tobey - 11 taškų. Net šeši krepšininkai įmetė po 5 taškus.