Tragiškai pataikiusi lietuviškoji „Baskonia“ nusileido būsimiems „Žalgirio“ varžovams

Po sutriuškinimo Kaune Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamas Vitorijos "Baskonia" (6/8) krito ir Vokietijoje bei patyrė trečią nesėkmę iš eilės.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai pirmavo tik pirmame kėlinyje ir 66:77 (15:18, 15:20, 20:20, 16:19) nusileido Miuncheno "Bayern" (10/5) krepšininkams.

Kitą savaitę Kaune viešėsiantys bavarai trečiose Eurolygos rungtynėse vertėsi be lyderio Vladimiro Lučičiaus.

Baskai realizavo vos 35,7 proc. (15,42) dvitaškių ir 25 proc. (5/20) - tolimų metimų.

Abu lietuviai jau tradiciškai rungtynes pradėjo starto penkete.

R.Giedraitis per 29 minutes pelnė 10 taškų (3/5 dvit., 0/2 trit., 4/4 baudų), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo, triskart prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

T.Sedekerskis per 12 minučių įmetė 4 taškus (1/1 dvit., 2/3 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, kartą pažeidė taisykles ir užfiksavo 8 efektyvumo balus.

"Bayern": Jalenas Reynoldsas 21 (8/11 dvit., 9 atk. kam., 7 išpr. praž., 29 naud. b.), Wade'as Baldwinas 17, Paulas Zipseris 13, Leonas Radoševičius 11 (7 atk. kam.), JaJuanas Johnsonas 6.

"Baskonia": Zoranas Dragičius 13, alecas Petersas 12, Achille Polonara (11 atk. kam.) ir Rokas Giedraitis (7 atk. kam.) po 10, Youssoupha Fallas 6 (5 atk. kam.), Pierria Henry 5 (0/6 dvit., 10 rez. perd.).