Buvusių žalgiriečių vedamas „Zenit“ sutriuškino be lyderio žaidusius serbus

Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo trijų buvusių žalgiriečių vedamas Sankt Peterburgo "Zenit" (9/5) klubas.

Xavi Pascualio auklėtiniai namie 98:69 (30:12, 18:25, 21:17, 25:15) nepaliko šansų Belgrado "Crvena Zvezda" (5/11) krepšininkams.

Svečių gretose nebuvo serbų komandos lyderio Jordano Loydo.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Artūras Gudaitis per 17 minučių įmetė 12 taškų (4/5 dvit., 4/5 baudų), atkovojo kamuolį, blokavo metimą, privertė varžovus 3 kartus prasižengti ir surinko 15 naudingumo balų.

15 taškų per pirmąjį kėlinį pelniusio Kevino Pangoso sąskaitoje - 17 taškų (2/3 dvit., 3/4 trit., 4/4 baudų, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 18 efektyvumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs K.C.Riversas per 22 minutes pelnė 23 taškus (1/2 dvit., 7/8 trit.), atkovojo 4 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 26 naudingumo balus.

"Zenit": K.C.Riversas 23 (7/8 trit., 26 naud. b.), Kevinas Pangosas 17 (3/4 trit., 5 rez. perd.), Billy Baronas 13 (5 rez. perd.), Artūras Gudaitis 12, Andrejus Zubkovas 9.

"Crvena Zvezda": Johnny O'Bryantas 13 (5 kl.), Dejanas Davidovacas 10, Ognjenas Dobričius 9, Corey Waldenas 8.