V. Micičiaus vedama „Anadolu Efes“ po pertraukos nesustabdė „Real“

Iniciatyvą pirmus du kėlinius turėjusi Stambulo "Anadolu Efes" (8/9) komanda paleido rungtynes po pertraukos ir turėjo patirti dar vieną nesėkmę reguliariajame Eurolygos sezone.

Ergino Atamano auklėtiniai namie 65:73 (20:13, 17:18, 14:21, 14:21) nusileido Madrido "Real" (12/5) krepšininkams.

Ryškiausiai šeimininkų gretose žibėjo buvęs žalgirietis Vasilje Micičius, tiesa, tolimi metimai serbui visiškai nekrito. Gynėjas buvo rezultatyviausias savo komandoje pelnydamas 16 taškų (0/6 trit.), taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 13 naudingumo balų.

Po trijų kėlinių komandas skyrė vos vienas taškas - 51:52 priekyje buvo svečiai. Ketvirtajame kėlinyje vyko atkakli kovas taškas į tašką, o likus žaisti 2 minutes po Bryanto Dunstono dvitaškio "Anadolu Efes" atsiliko tik per vieną metimą - 61:63.

Svarbiu metu prabilo "Real" veteranas Jayccee Carrollas, kurio tolimas metimas nubraukė bet kokias aikštės šeimininkų viltis - 71:65.

"Anadolu Efes": V.Micičius - 16, B.Dunstonas (7 atk. kam.) ir R.Beauboisas po 9, A.Moermanas - 8, Sh.Larkinas (0/6 trit.) - 7 taškai.

"Real": F.Causeuras - 15, T.Thompkinsas (3/6 trit.) - 13, N.Laprovittola (6 rez. perd.) - 10, R.Fernandezas (3/6 trit.) - 9 taškai.