CSKA per kvailai užsidirbtą pratęsimą palaužė Z. LeDay vedamus „dizainerius“

Klubo nuotr.

Itin sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo ir prieš Naujuosius metus dar labiau lyderio pozicijas sustiprino Maskvos CSKA (14/3) klubas.

Rusijos grandai Italijoje per pratęsimą 91:87 (17:17, 22:16, 20:25, 21:22, 11:7) palaužė Ettore Messinos treniruojamus Milano "AX Armani" (9/7) krepšininkus.

Likus 20 sekundžių buvęs žalgirietis Zachas LeDay baudų metimais sumažino skirtumą iki minimumo - 77:78. Po Dimitrio Itoudžio paprašytos pertraukėlės armiečių žvaigždė Mike'as Jamesas nepataikė dvitaškio, tačiau kamuolį atkovojęs Nikola Milutinovas išprovokavo pražangą.

Serbas realizavo tik vieną metimą, o "dizainerių" įžaidėjas Malcolmas Delaney dvitaškiu išlygino rezultatą - 79:79. Likus sekundei M.Jamesui pavyko išprovokuoti pražangą, tačiau po antro jo pramesto baudos metimo visiškai nereikalingai taisykles pažeidė Danielis Hackettas. Kyle'as Hinesas taiklus buvo tik kartą ir išplėšė pratęsimą.

Įpusėjus papildomam laikui svečiai po Nikitos Kurbanovo dvitaškio ir D.Hacketto tolimo šūvio įgijo apčiuopiamą pranašumą - 87:82, kurio pakako pergalei.

Svečiai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 57:32.

Sezono mačą sužaidęs Z.LeDay per 34 minutes pelnė 21 tašką (3/3 dvit., 1/1 trit., 12/12 baudų), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 9 pražangas, 5 kartus pažeidė taisykles ir surinko 31 naudingumo balą.

"AX Armani": Zachas LeDay 21 (12/12 baudų, 7 atk. kam., 9 išpr. praž., 31 naud. b.), Kevinas Punteris 17, Malcolmas Delaney 14, Shavonas Shieldsas 13 (8 atk. kam.), Kyle'as Hinesas 11 (3 bl.).

CSKA: Mike'as Jamesas 20 (4/12 dvit., 3/12 trit., 11 rez. perd., 7 kl.), Danielis Hackettas 19 (5 atk. kam.), Nikola Milutinovas 17 (19 atk. kam., 16 - puolime, 30 naud. b.), Johannesas Voigtmannas 13 (3/5 trit., 12 atk. kam.).