Nutraukta įspūdinga CSKA pergalių seriją – prie to prisidėjo abu „Baskonia“ lietuviai

Dvylika pergalių iš eilės – tokia pergalinga serija nuo spalio 29-osios didžiavosi Eurolygos lyderis Maskvos klubas CSKA. Didžiavosi iki ketvirtadienio vakaro, kol Rusijos ekipos kelyje neatsidūrė du lietuvius turinti Vitorijos „Baskonia“.

Ispanijoje vykusioje askistatoje CSKA (14/4) buvo priversta pripažinti šeimininkų pranašumą ir įsirašyti ketvirtą pralaimėjimą. Vitorijos komandos (9/9) krepšininkai šį susitikimą laimėjo 95:93 (31:19, 15:26, 33:22, 16:26). Maskvos klubas dar turėjo progą išplėšti pratęsimą, tačiau Mike‘o Jameso mestas kamuolys į krepšį neįkrito.

Rokas Giedraitis savo komandoje buvo trečias pagal rezultatyvumą. Jis per 31 minutę pelnė 17 taškų (dvitaškiai 4/6, tritaškiai 2/6, baudų metimai 3/6), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Už jį rezultatyviau rungtyniavo po 18 taškų surinkę Achille Polonara ir Pierria Henry (10 rez. perd.).

Karjeros rungtynes Eurolygos sužaidė kitas „Baskonia“ lietuvis Tadas Sedekerskis. Per 20 minučių jis pelnė 8 taškus (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 2/2). Iki tol daugiausia per Eurolygos rungtynes jis buvo pelnęs 6 taškus.

Rusijos komandoje naudingiausiai žaidė M. Jamesas. Amerikietis pelnė 20 taškų (dvitaškiai 3/11, tritaškiai 4/8), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Po 13 taškų pelnė Joelas Bolomboy (9 atk. kam.), Janis Strelniekas ir Tornikė Šengelija (9 atk. kam., 6 rez. perd.).