R. Kurtinaičio kariauna tiesiog sumindyta Stambule

Absoliutiems Eurolygos autsaideriams Rimo Kurtinaičio auklėtiniams nepavyko atsispirti nuo dugno ir dvidešimtajame ture.

Maskvos srities "Chimki" (2-18) išvykoje 60:99 (19:26, 17:26, 10:23, 14:24) nepasipriešino trečią pergalę iš eilės iškovojusiems Stambulo "Anadolu Efes" (11-9) krepšininkams.

Ketvirtajame kėlinyje Erginas Atamanas leido pailsėti visiems Turkijos komandos lyderiams, tačiau aikštės šeimininkai dar padidino skirtumą.

Blogiausią sezono pasirodymą` surengė "Chimki" lyderis Aleksejus Švedas. Ruso sąskaitoje - 13 taškų (2/7 trit.), vos 2 rezultatyvūs perdavimai, 5 klaidos ir 5 efektyvumo balai per 24 minutes.

Svečiai realizavo 22 proc. (6/27) tolimų metimų, kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo net 24:38 bei suklydo 15 kartų (varžovai - 6).

Komandų bendras naudingumas buvo tiesiog nepadorus - 46:130.

"Anadolu Efes": Sertačas Šanli 19 (8/10 dvit., 22 naud. b.), Shane'as Larkinas 15 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 25 naud. b.), Bryantas Dunstonas ir Bugrahanas Tunčeras (2/3 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 12, Rodrigue Beaubois (1/6 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Adrienas Moermanas po 9, Vasilije Micičius 8 (2/6 dvit., 1/4 trit., 1/3 baudų, 6 rez. perd., 6 naud. b.).

"Chimki": Jordanas Mickey 14, Aleksejus Švedas 13 (2/7 trit., 5 kl.), Devinas Bookeris 10 (5/6 dvit., 8 atk. kam.), Sergejus Monia ir Errickas Mccollumas po 6, Jevgenijus Voronovas 5.