„Real“ tik per pratęsimą laimėjo Bavarijoje

Itin sunkią pergalę Eurolygoje šventė viena turnyro favoričių Madrido "Real" (13-6) komanda.

Pablo Laso auklėtiniai išvykoje tik per pratęsimą 81:76 (23:15, 16:19, 12:16, 21:22, 9:4) palaužė Miuncheno "Bayern" (12-8) krepšininkus.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas lygus, o likus minutei po Nicko Weilerio-Babbo ir Vladimiro Lučičiaus tritaškių bavarai išsiveržė į priekį - 72:70.

Gabrielis Deckas pataikė dvitaškį, o po Andrea Trinchieri paprašytos pertraukėlės argentinietis perėmė kamuolį iš Wade'o Baldwino, tačiau jo metimas tikslo nepasiekė - pratęsimas.

Papildomo laiko metu ispanai varžovams taškus leido pelnyti tik likus pusei minutės ir šventė jau trečią pergalę po pratęsimo šiame sezone.

Svečiai itin netaikliai atakavo iš toli: tikslą pasiekė vos 4 iš 21 tritaškio (19 proc.).

"Bayern": Jalenas Reynoldsas 18, Wade'as Baldwinas 14 (0/4 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 3 bl.), Vladimiras Lučičius 10 (1/5 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam.), Leonas Radoševičius 9, Nickas Weileris-Babbas 8 (6 atk. kam.), Jamesas Gistas 7 (2/7 dvit.).

"Real": Walteris Tavaresas 26 (11/14 dvit., 9 atk. kam., 29 naud. b.), Gabrielis Deckas 12, Rudy Fernandezas 10 (2/7 trit.), Nicolas Laprovittola (0/5 trit., 7 rez. perd.) ir Jaycee Carrollas po 8, Trey Thompkinsas 6 (9 atk. kam., 4 rez. perd.).