Prieš dvikovą Kaune „Olympiacos“ atidėtame Eurolygos mače žaidė pratęsimą

Prieš penktadienio dvikovą Kaune su "Žalgiriu" (11-9) Pirėjo "Olympiacos" (11-9) atidėtame dešimtajame Eurolygos ture pasiekė itin sunkią pergalę.

Georgio Bartzoko auklėtiniai išvykoje tik per pratęsimą 101:93 (23:15, 21:22, 19:24, 23:25, 15:7) palaužė Vilerbano ASVEL (6-14) krepšininkus.

Šios komandos buvo susitikusios dvidešimtajame ture praėjusį penktadienį, o graikai namie pralaimėjo rezultatu 63:69.

T.J.Parkeris šį kartą vertėsi be milžino Moustaphos Fallo bei buvusio žalgiriečio Derricko Waltono pagalbos pagalbos.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui prancūzai pirmavo 79:73, o likus trim minutėms Kostas Sloukas dvitaškiu su pražanga išlygino rezultatą - 79:79. Prasidėjus priešpaskutinei minutei Williamas Howardas tolimu metimu sugrąžino ASVEL pranašumą - 82:81. Abiejų komandų žaidėjai apsikeitė taikliais baudų metimais, tuomet puolime prasižengė Shaquille'as McKissicas.

Likus 9 sekundėms Saša Vezenkovas neleistinai sustabdė Norrisą Cole'ą, o pastarasis neklydo prie baudų metimo linijos - 86:83. K.Sloukas tolimu šūviu išlygino rezultatą, o N.Cole'o tritaškis tikslo nepasiekė - pratęsimas.

Antroje papildomo laiko pusėje S.Vezenovas dukart blokavo varžovų metimus, o svečiai tuo puikiai pasinaudojo ir išsiveržė į priekį - 94:91. Po to aikštės šeimininkai nebeatsigavo.

ASVEL: Norrisas Cole'as 21 (1/7 trit., 8/8 baudų, 6 rez. perd.), Davidas Lighty 18 (2/3 trit., 7 atk. kam.), Williamas Howardas 16 (3/4 trit.), Kevarriusas Hayesas 13 (8 atk. kam.), Ismaelis Bako 10.

"Olympiacos": Kostas Sloukas (2/2 trit., 9/9 baudų, 6 rez. perd., 6 išpr. praž., 4 kl., 27 naud. b.) ir Shaquille'as McKissicas (10/13 baudų, 10 išpr. praž., 26 naud. b.) po 23, Hassanas Martinas 15 (7/10 dvit., 6 atk. kam., 4 per. kam., 22 naud. b.), Aaronas Harrisonas 12 (5 atk. kam.), Georgios Printezis 11 (5 atk. kam.), Octaviusas Ellisas 8 (4/4 dvit., 2 bl.).