A. Gudaičio vedamas „Zenit“ nukovė „Anadolu Efes“ su puikiai žaidusiu V. Micičiumi

Artūras Gudaitis buvo naudingiausias nugalėtojų gretose, o jo atstovaujama Sankt Peterburgo "Zenit" (13-6) komanda Eurolygoje iškovojo penktą pergalę per pastaruosius šešis mačus.

Xavi Pascualio auklėtiniai namie po permainingos kovos 85:78 (28:15, 25:16, 11:24, 21:23) įveikė Stambulo "Anadolu Efes" (11-10) ekipą ir nutraukė turkų trijų laimėjimų seriją.

Pirmąją dvikovą šiame sezone Rusijos klubas laimėjo kiek mažesniu skirtumu - 73:69.

Aikštės šeimininkai po dviejų kėlinių triuškino varžovus net 53:31, tačiau po ilgosios pertraukos pabudusi Ergino Atamano kariauna ėmė mažinti skirtumą.

Lemiamame ketvirtyje svečiai spurtavo 11:0 ir priartėjo iki 70:75, tačiau galutinai perlaužti susitikimo eigos jiems nepavyko.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Gudaitis per 25 minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvit., 5/6 baudų), atkovojo 10 (4 - puolime) bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, išprovokavo 4 pražangas, gavo bloką, sykį pažeidė taisykles ir surinko 24 naudingumo balus.

"Zenit": Willas Thomasas 14 (6/6 dvit.), Kevinas Pangosas (2/7 dvit., 3/4 trit., 4 rez. perd.) ir Austinas Hollinsas (3/6 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.) po 13, Andrejus Zubkovas 12, Artūras Gudaitis 11 (10 atk. kam., 2 bl., 24 naud. b.), Mateuszas Ponitka (5 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Billy Baronas po 10... K.C.Riversas 0 (18 min., 0/2 trit., -1 naud. b.).

"Anadolu Efes": Vasilije Micičius 23 (8/11 dvit., 1/6 trit., 4/4 baudų, 5 atk. kam., 4 rez. perd., 7 išpr. praž., 25 naud. b.), Shane'as Larkinas 20 (5 rez. perd., 3 per. kam., 21 naud. b.), Chrisas Singletonas (2/3 trit., 2 bl.) ir Bryantas Dunstonas (9 atk. kam.) po 10, Šanli Sertačas 6.