E. Ulanovo komanda nukovė CSKA Maskvoje bei pratęsė pergalių seriją iki šešių

Edgaro Ulanovo atstovaujamas Stambulo "Fenerbahče" (11-10) klubas patiesė Eurolygos lyderius ir pratęsė pergalių seriją iki šešių.

Igorio Kokoškovo auklėtiniai išvykoje po permainingos kovos 89:83 (15:21, 23:17, 25:28, 26:17) įveikė Maskvos CSKA (15-6) krepšininkus.

Likus dviem minutėms Turkijos komandos lyderis Nando de Colo dusyk iš eilės pažeidė taisykles, techninė pražanga buvo skirta I.Kokoškovui, o armiečiai išlygino rezultatą - 78:78.

Janas Vesely surinko 6 taškus iš eilės, o vėliau dar blokavo Mike'o Jameso metimą, o N.De Colo tolimu šūviu palaidojo aikštės šeimininkų viltis.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Ulanovas per 18 minučių prametė abu dvitaškius ir vienintelį tritaškį, sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovkavo pražangą, sykį suklydo, triskart pažeidė taisykles ir liko be efektyvumo balų.

CSKA: Tornike Šengelija 18 (6/7 dvit., 6 kl.), Nikola Milutinovas (7 atk. kam., 21 naud. b.), Danielis Hackettas (9 išpr. praž.) ir Janis Strelniekas (2/3 trit.) po 12, Mike'as Jamesas 11 (2/7 dvit., 2/8 trit., 1/3 baudų, 4 naud. b.), Darrunas Hilliardas 8.

"Fenerbahče": Janas Vesely 24 (10/14 dvit., 6 atk. kam., 2 bl., 32 naud. b.), Nando De Colo 22 (6/6 dvit., 2/3 trit., 9 rez. perd., 4 per. kam., 38 naud. b.), Eddie Jerellas 17 (3/5 trit.), Dyshawnas Pierre'as 10, Lorenzo Brownas ir Marko Guduričius po 8.