M. Grigonis su sirena išplėšė pergalę prieš „Valencia“ (VIDEO)

Zalgiris.lt nuotr.

Martino Schillerio auklėtiniai pergalingai pradėjo dvigubą Eurolygos savaitę. Kauno „Žalgiris“ išvykoje rezultatu 79:78 (20:20, 27:18, 13:17, 19:23) įveikė Valensijos „Basket“ ekipą.

Dvikovos pradžioje iš vidutinio nuotolio pataikė komandos kapitonas Paulius Jankūnas, tačiau varžovai atsakė dešimčia taškų be atsako – 2:10. Po minutės pertraukėlės po tritaškį smeigė Marius Grigonis ir Thomasas Walkupas, o P.Jankūnas pridėjo dar vieną taiklų dvitaškį – 10:14. Du taškus įvertė Joffrey Lauvergne, Rokas Jokubaitis surengė aštrų reidą po krepšiu, o du kartus iš toli pataikė Augustine‘as Rubitas – 20:20.

Artūras Milaknis antrojo ketvirčio pradžioje pataikė iš toli, R.Jokubaitis surengė dar vieną reidą po krepšiu, iš viršaus įdėjo J.Lauvergne, o A.Rubitas pataikė iš vidutinio nuotolio – 29:28. A.Rubitas pataikė savo trečią tolimą metimą, tris baudų metimus sumetė M.Grigonis, dar vieną dvitaškį realizavo P.Jankūnas, o J.Lauvergne surinko penkis taškus iš eilės – 42:35. Nuo baudų metimo linijos dukart taikliai atakavo P.Jankūnas, Nigelas Hayesas smeigė tolimą metimą – 38:47.

Po pertraukos N.Hayesas pridėjo dar vieną tritaškį, du baudų metimus realizavo M.Grigonis, o J.Lauvergne įdėjo iš viršaus – 54:46. Nelengvą dvitaškį pataikė A.Rubitas, greitoje atakoje du taškus pelnė R.Jokubaitis, o iš po krepšio pirmuosius savo taškus pelnė Martinas Gebenas – 60:55.

Paskutinį ketvirtį taikliu metimu iš vidutinio nuotolio pradėjo R.Jokubaitis, po du taškus pridėjo M.Grigonis ir A.Rubitas, tačiau varžovai priartėjo dar labiau – 66:64. Po pertraukėlės po du taškus pelnė T.Walkupas ir R.Jokubaitis, J.Lauvergne įdėjo iš viršaus, o po sunkaus A.Rubito dvitaškio varžovai paprašė minutės pertraukėlės – 74:67. T.Walkupas pataikė itin svarbų tritaškį, tačiau varžovai įgijo pranašumą likus žaisti 3,3 sekundės – 77:78. Per likusį laiką M.Grigonis pataikė neįtikėtiną metimą ir padovanojo „Žalgiriui“ pergalę rezultatu 79:78.

„Žalgiris“: A.Rubitas 17, J.Lauvergne 13 (11 atk. kam.), M.Grigonis 12 (4 rez. perd.), R.Jokubaitis 10 (6 rez. perd.), T.Walkupas 8 (5 rez. perd.), P.Jankūnas 8, N.Hayesas 6 (4 rez. perd.), A.Milaknis 3, M.Gebenas 2, L.Lekavičius 0.

„Basket“: K.Prepeličius 18, J.Labeyrie 17 (5 atk. kam.), M.Hermannssonas 13.