„Valencia“ po dviejų pratęsimų palaužė CSKA

Po suspendavimo grįžęs Maskvos CSKA (16-8) lyderis Mike'as Jamesas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, tačiau Rusijos komanda patyrė ketvirtą nesėkmę per pastarąsias penkerias rungtynes.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykoje po dviejų pratęsimų 103:105 (17:25, 26:22, 20:17, 21:20, 11:11, 8:10) nusileido trijų pralaimėjimų seriją nutraukusiems Valensijos "Valencia" (12-12) krepšininkams.

Svečiai vertėsi be į rikiuotę dar negrįžusio Willo Clyburno ir abiejų priekinės linijos žvaigždžių - Nikolos Milutinovo ir Tornikės Šengelijos.

Likus minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos armiečių kapitonas tritaškiu išlygino rezultatą - 82:82. Klemenas Prepeličius prasižengė, o šeimininkų atsarginių žaidėjų suoleliui buvo skirta techninė pražanga. Nors M.Jamesas nerealizavo baudos metimo, tačiau čia pat išprovokavo pražangą ir šį kartą nebeklydo - 84:82. Paskutinę sekundę Samas Van Rossomas blokavo M.Jameso metimą iš toli - pratęsimas.

Papildomo laiko pabaigoje ispanai turėjo minimalų pranašumą ir kontroliavo kamuolį, tačiau jį iš Bojano Dubljevičiaus likus 23 sekundėms perėmė M.Jamesas, kuris neklydo prie baudų metimo linijos. Tuo tarpu Martinas Hermannssonas pataikė vos vieną, o paskutinė svečių ataka buvo netiksli - antras pratęsimas.

Nors po 5 iš eilės M.Jameso taškų armiečiai pabaigoje buvo išsiveržę į priekį, du pergalę galėję išplėšti amerikiečio tritaškiai tikslo nepasiekė.

Be savo pagrindinių bokštų žaidę svečiai kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 35:50, o net 20 kamuolių varžovai sugriebė puolime.

"Valencia": Klemenas Prepeličius (5/13 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 23 naud. b.) ir Nikola Kaliničius (5 atk. kam., 23 naud. b.) po 22, Martinas Hermannssonas 17, Bojanas Dubljevičius 14 (12 atk. kam.), Mike'as Tobey 9 (7 atk. kam.), Louisas Labeyrie (7 atk. kam.) ir Vanja Marinkovičius po 8.

CSKA: Mike'as Jamesas 37 (7/12 dvit., 5/13 trit., 11/13 baudų, 7 rez. perd., 4 per. kam., 7 išpr. praž., 6 kl., 31 naud. b.), Johannesas Voigmannas 19 (5/5 dvit., 2/7 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 27 naud. b.), Nikita Kurbanovas 17 (3/5 trit.), Joelis Bolomboy'us 10, Danielis Hackettas (6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Janis Strelniekas po 8.