„Baskonia“ su lietuviais šeimininkavo Madride

Po keturių iš eilės nesėkmių Eurolygoje į pergalių kelią sugrįžo du lietuvius turinti Vitorijos „Baskonia“ (11/13).

Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamas klubas penktadienį svečiuose 84:64 (28:15, 9:19, 23:18, 24:12) pažemino vietos „Real“ (15/9) komandą.

R. Giedraitis savo komandoje buvo trečias pagal rezultatyvumą. Per aikštelėje praleistas 33 minutes jis pelnė 14 taškų (dvitaškiai 4/8, tritaškiai 2/5), 3 kartus sugriebė atšokusį kamuolį ir dukart jį perėmė.

T. Sedekerskis žaidė 22 minutes, surinko 4 taškus (dvitaškiai 2/3), atkovojo 7 kamuolius ir dukart suklydo.

Rezultatyviausiai iš nugalėtojų žaidė 4 tritaškius iš 7 bandymų pataikęs Achille Polonara. Jis pelnė 18 taškų. 16 taškų prie pergalės prisidėjo 4 tritaškius iš 5 įmetęs Alecas Petersas.

Madrido ekipoje vienintelis dviženklį taškų skaičių – 12 – surinko Alberto Abalde.